Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz ha utálom a dj-ket és...

Lalaxxx kérdése:

Gáz ha utálom a dj-ket és szeretem a kornt? Lány vok. Tudom hogy senki nem az alapján ítél meg milyen zenét hallgatok, csak tudni szeretném ti mit hallgattok, mert a suliban mindenki dj-t hallgat.

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Miért lenne baj, ha nem szereted a dj-ket?A Korn nekem és a barátomnak is a nagy kedvence, főleg a barátomnak gyerekkora óta, és most július 16-án megy majd Londonba a koncertjükre. Egyébként mindenki azt hallgat amit szeret, és nem elvárás, hogy mit kell hallgatnod, és ha valakinek ez nem tetszik, hogy mit szeretsz azzal az emberrel nem kell foglalkoznod.
2015. júl. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dehogy gáz!! én hippi vagyok és alvaro soler-t hallgatok:) ne engedd befojásolni magad halgasd bátran amit szeretsz:)
2017. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!