Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeretitek az animéket?

Ti szeretitek az animéket?

Figyelt kérdés
Én nagy anime fan vagyok de az iskolámba senki más nem rajong értük :( ja és tudnátok esetleg ajánlani?????????

2015. júl. 14. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen. Fordítok is animét/mangát az AnimeWebre. :) Ajánlani azért nem ajánlok konkrétat, mert nem ismerem az ízlésedet.
2015. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

ja, én elnézegetem őket!

ajánlani nem igazán tudok, mert nem ismerem az ízlésedet, de akkor felsorolok párat amit kedvelek:

another, btooom!, chobits, death parade, karneval, girl meets girl, monoshitsuji, loveless, mirai nikki, no.6, psychi-pass, shaman king, shingeki no kyojin, togainu no chi, tokyo ghoul, watamote

2015. júl. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket,de nem mondanám magam kimondottan fan-nak,mert hihetetlenül nehéz olyat találnom amire tényleg azt mondom hogy na ettől el voltam ámulva.Ezért viszonylag keveset láttam de azokat tényleg mind imádtam.De amit még ezek közűl is kiemelnék az a Kuroshitsuji (Black Butler).Ez a legjobb anime amit valaha láttam egyszerűen imádooooom <333.És mint ahogy már írták néhányan nemtudom milyen az izlésed de én csak ajánlani tudom :-)
2015. júl. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!