Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munka?...

Ciana kérdése:

Otthonról végezhető munka? Valakinek bejött?

Figyelt kérdés
Sokat lehet hallani arról, hogy az ilyen munkák többsége becsapás. Én épp a diák és a pályakezdő státusz között vagyok, és igazából elég nehéz munkát keresni errefelé. Lenne egy munkalehetőség, ami szövegmásolásból állna, teljes mértékben interneten keresztül, heti vagy havi fizetéssel. Szerintetek ez tényleg lehetséges? Volt aki már dolgozott ilyenben és bejött neki?

2015. júl. 14. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemes utána járni a munkának, véleményeket kérni, esetleg embereket felkeresni, akik ott dolgoztak/dolgoznak, hogy megbízható-e stb..

Ha tudod a cég nevét, érdemes megnézni, a hivatalos weblapját..utána járni a hírének..alaposabban megvizsgálni..

2015. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én is épp ilyen munkát keresek, felvetted velük a kapcsolatot? vagy becsapás volt?
2015. aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!