Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg van valamilyen...

Jelenleg van valamilyen itthonról végezhető munka amiért fizetnek is? (házimunkás viccekből nem kérek, az nekem alap dolog minden nap).

Figyelt kérdés
Szeretném , ha a gyerekek meletti szabadidőmben egy kis plussz pénzt tudnék keresni.Egyenlőre nem itthoni munka szóba sem jöhet ugyanis a pici most lett még csak 4 hónapos.És mielőtt szidnátok , hogy éhezés meg stb miatt kell a pénz...egyártalán nem!Csak arról van szó , hogy azt az időt , amikor éppen alszanak én meg bagoly módjára nem tudok még aludni ne pont tv bambulással töltsem.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!Lehetőleg olyanok írjanak , akik már akik végeztek ilyet és kaptak is utána pénzt , ill. jelenleg is csinálják , tehát fix dolog.:)

2015. febr. 21. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Én az interneten keresek pénzt jelenleg 19 évesen :)

Nem mondom hogy nagyon sok de egy kis idő elteltével egyre többet lehet keresni :)

Én most csak pár ezer forintokat keresek, de azok fixek és meg is kapom.

Ha gondolod akkor írj privit :)

2015. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!