Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről csináljak képregényt?

Miről csináljak képregényt?

Figyelt kérdés

Nem valami hosszú képregényt szeretnék csinálni...csak mostanában nagyon unatkozom,és valamivel elszeretném csapni az időt...vannak emberek,akik mások rejtett félelmeiről készített képregényt,van aki az emberek gondolatairól...én is valami ilyesmit szeretnék,de nem jut eszembe olyan téma,amit eddig nem csinált volna meg valaki...Esetleg van valami ötlet?

Pl.: [link]

Ahol igazán részletesen rajzolhatok pár kockában rövid,de szórakoztató szöveggel!



2015. júl. 14. 15:37
 1/5 schocko ***** válasza:
A Fausztból.
2015. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi,de megkérdezhetem,hogy a fauszt szó mit jelent?
2015. júl. 14. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy mit rajzolnál arról, hogy szerinted mik azok a gondolatok, viselkedésformák, amiket tömegben nem lehet csinálni.
2015. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ooo...a te ötleted tetszik,nem is rossz:)
2015. júl. 14. 21:02
 5/5 schocko ***** válasza:
Goethe Fausztja a világirodalom egyik leghíresebb alkotása, elképesztő tudásanyag van benne az emberről...
2015. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!