Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan keressem...

Mit tegyek? Hogyan keressem meg rá a pénzt?

Figyelt kérdés

Még csak 13 éves vagyok így nem tudok sehol sem pénzt keresni a szüleimtől nem kapok zsebpénzt sem...Most megyek kollégiumba és eléggé rossz telefonom van nem lehet semmire használni se net meg semmi és eléggé szükség lenne rá ott...mit csináljak hogy megtudjam venni a samsung galaxy s6 edge 128 gb-os telefont?

nem a menőzés miatt kéne..(akkor iphone-t vennék) de az egyik ismerősömnek is ilyen van és imádja gyors jó nagy a tárhely és nincs vele probléma...hogyan szerezzek pénzt szerintetek?


2015. júl. 14. 19:00
 1/2 anonim válasza:
Hát hogyan szerezz pénzt? Ehhez kell egy kis üzleti érzék. Mindent amit csak tudsz forgass be. Adj egy és vegyél. Minél olcsóban vásárolj és minél többért add el. Anno egyszer vettem egy koruló kérót egy alkoholistától. 15-ért tudod mennyiért adtam el 2nap múlva? 75-ért. :) De mivel az a telefon drága így szerintem ez egyenlőre elérhetetlen fog neked maradni. Ha lány vagy áruld a tested!
2015. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok..de nem k***a!
2015. júl. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!