Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pénzt keresni?

Temari-chan kérdése:

Hogy tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok szóval diákmunkát még nem vállalhatok, csak nem szeretnék a szüleim pénzéből élni. Vagyis hogy mindenre tőlük kell kérnem a pénzt. Utána mindig bűntudatom van amiért "csórom" a pénzüket mert úgy érzem csinálhatnék is valamit. A szüleim nem azok a fajták akiktől lehetne pénzt kérni ház körüli tennivalókért. Mit tudnék csinálni amivel tudnék 12 évesen valamennyi pénzt keresni? légyszi komolyan válaszoljatok fontos lenne nekem.

2015. júl. 14. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Szia! En ilyen idos koromba gyumolcsot szedtem abbol lett egy kis penzem. Raadasul mindig vihettem haza belole. Barack foleg ilyenkor :) nezz korul a neten, biztos van valaki a kornyeken aki gyumit termel vagy ha varosi vagy a kornyezo falvakba.
2015. júl. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Árulj limonádét. (vagy vizet...stb.) Az ilyen melegben mindenkinek jól esne egy pohár hideg ital.
2015. júl. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősnél, rokonnál lehet dolgozni.

Árulni is csak nekik lehet még ilyen fiatalon.

2015. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat
2015. júl. 15. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!