Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet kiadni...

Hány éves kortól lehet kiadni egy könyvet?

Figyelt kérdés
Már félig-meddig megírtam a könyvemet, viszont még jóval 18 alatt vagyok. Nem szeretnék várni több évet,ahhoz, hogy 18 legyek. Szerintem egy értelmes, jó könyv lett, ami Magyarországon még biztos, hogy nincs. Nem vármpíros nem ilyesmi. Szerintetek kiadnák a könyvemet, ha 14-15 éves vagyok?

2015. júl. 15. 10:33
 1/5 anonim válasza:
En a konymuhely.hu nal datam ki 15 évesen
2015. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Hagyományos könyveket kiadó cégnél dolgozom.

Jogilag nem vagy cselekvőképes, azaz veled szerződni nem lehet, csak szüleidnek.

Ezt nem számítva alsó határ nincs.

Fizetni viszont neked nem fognak a könyvért, hanem neked kell, s ez legkevesebb 300 ezer forint, s nagy valószínűséggel nyereséget soha nem fog hozni. Jó esetben visszajön több hónap alatt valamennyi.


Online megoldásokra van több esélyed.

2015. júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket, hát nem tudom. Anyu benne van, hogy finanszíroza a könyvemet de 400-000 forintál többet tényleg nem ad, és én ezt meg is értem. Az első kommentelőtől megkérdezném, hogy mennyit kellett fizetni?!
2015. júl. 15. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, második vagyok. Nem néztem végig az összes árat ott, csak a 8 darabosat. Egy kartonált ragasztókötéses könyv max. 200 oldal terjedelemben 2000 Ft/példány.

Ehhez nyomdakész pdf-et (tehát tördelt könyvet) kell adnod nekik, s kész borítót is.

Ezek elkészítéséhez szakértelem kell, s megfelelő szoftver is.

2015. júl. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked a kommentedet, nagyon kedves vagy. Még gondolkozok rajta, hogy kiadjam-e vagy sem.. plusz még az is szerepet játszik benne, hogy nincs borítóm a könyvhöz, ami baj, mert biztos sokba kerül egy csináltatás, meg hát általában a könyv borítójából ítélnek az emberek..
2015. júl. 16. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!