Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Avval a kérdéssel fordulok...

Avval a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy szakítsak e a barátommal? Megütött, és erőszakos volt mert megkértem hogy menjen el. Lehet hogy megbánta? 18L

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat

2015. júl. 15. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

'avval'...

na mindeg,y én a helyedben dobnám azonnal!!! ha megütött, és utána nem küldött 4ezer üzenetet és nem állított be hozzád hajnal kettőkor egy tucat virággal és egy doboz bonbonnal, akkor nem bánta meg, és az ilyen ha egyszer üt, többször is fog!

menekülj amíg tudsz!

2015. júl. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, az egész szituációt ismerni kellene, mármint, hogy miért küldted el, és hogyan. Lehetséges, hogy joggal dühös rád, mert másra számított.

De én sosem ütnék meg egy nőt!

Ha megbánta volna, tudnál róla, mert neked mondta volna el először. Igaza van az előttem válaszolónak, aki azt mondja, hogy szerezz másik barátot, olyat, aki nem üt meg téged sosem!

2015. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!