Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megyünk nyaralni a...

Holnap megyünk nyaralni a barátommal. Hogy birjam ki?

Figyelt kérdés

szóval én nem megyek el előtte nagy wc-re,és 4 napig lent leszünk,addig nem birom ki.

valaki valami tipp,hoyg hogy oldjam meg amikor folyton melletem lessz ?

tudom hülyeség hogy szégyenlős vagyok előtte,de mi lányok márcsak ilyenek vagyunk.



2015. júl. 15. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha négy napig nem kakálsz, kórházba is kerülhetsz. Elég h.ülyeség ez, már ne is haragudj, én is lány vagyok és együtt élek a párommal, sosem problémáztunk ezzel.. Nem előtte kell wc-zni, hanem a fürdőszobában. Max csináld akkor amikor már alszik, vagy reggel amikor még alszik. Ha csak nem lesz hasmenésed, hallani se fogja, mintha csak pisilnél. Tényleg, ne problémázz ebből, baj is lehet belőle.
2015. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eccerű mint a pofon: ha 4 napig nem eszel akkór 4 napig nem fogsz kaksizni.
2015. júl. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Darwin-díj esélyes vagy, ugye tudod?

Persze senkinek sem kötelező normálisnak lenni... de most lenne rá egy esélyed. Megpróbálod?

2015. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden ember szokott, hidd el, ő is tisztában van vele hogy te is szoktálbpisilni, kakilni, büfizni, stb. Ez az élet velejárója. Nem kell a barátoddal megosztani, hogy milyen lett a végeredmény, csak végezd el a dolgod és kész :)

Pár hónapja beteg voltam, 20 percenként látogattam a mellékhelységet. Ő meg gondozott engem, teát főzött, háztartási kekszért ment a boltba, stb. Haza kellett volna küldenem? Nincs az ilyenen mit szégyelni. Ha komolyra fordul és összeköltöztök akkor hogy lesz?

2015. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a barátnőimmel vagyok így. Megértelek... Sietni szoktam, hogy azt higyjék, csak dobtam egy sárgát.
2015. júl. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!