Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete Henna probléma?

Rozmaring36 kérdése:

Fekete Henna probléma?

Figyelt kérdés
Rendeltem internetről hennát. Melyhez oda volt írva hogy szín:fekete. Csináltam vele egy mintát a kezemre és egyet a tesom kezére és utána elkezdten neten nézni több mintát. Megláttam egy oldalt hogy vigyáztat! Fekete henna! Nagyon megiedtem ezért rákattintottam és azt hozta ki hogy hólyagokat maradandó sebeket meg ilyesmiket okozhat de lehet hogy a tünetek csak két hét múlva jelennek meg. A tesom kezen nem piros meg nem faj neki semmi baja nekem pedig a vonalak körül picit olyan furi érzés de nem erősen ( csak 5-10 percet volt rajtunk) . Most akkor nekem is hólyagos és sebes lesz? Lehet hogy a tesómnak előjön majd valami? Mit tegyek? Vagy megnyugodjak mert ha baj van ilyenkor már piros meg ilyesmi?

#henna #fejete henna
2015. júl. 15. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:
A honlap leírásában egyébként ez áll: original Kashmirimports Henna natural jet black plant Henna tattoo paste into the dark Deluxe Edition of IndiaAuthentic (Szin Fekete) . (eredeti Kashmirimports Henna természetes koromfekete növényi Henna tetoválás paste a sötét Deluxe Edition a IndiaAuthentic (Szin Fekete))
2015. júl. 15. 18:49
 2/2 A kérdező kommentje:
Megmostuk 3x a tesomnak barnal lett nekem maradt fekete/ nagyon sötét barna
2015. júl. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!