Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Android tárhely probléma?

Android tárhely probléma?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy a tabom belső memója 1 giga,van rajta egy pár progi,twitch,youtube,google play szolgáltatások stb... max egy 200mega. Na most az egy gigábol 900m foglalt? Akkor mi a másik 700? Se tisztítóprogival nem ment,a total commander sem talált nagy fájlokat,ennyi ötletem volt. Asszem érthető ez így,szóval nemtom mi van,csak yt re meg twitchre használom a tabot,de jó lenne tudni hogy mi lehet ez a +adatmennyiség.

2015. júl. 10. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a videókat úgy nézheted csak meg, ha letöltöd őket -> youtube és twitch szépen lassan megtelik szeméttel.

egyébként az '1giga' becsapós, számtechben ugyan 1024 mega, de hdd és egyéb adathordozó (pl tabod memója) szempontjából ez sokkal sokkal kevesebb!

töltsd le a 360 securityt, abban van egy funkció, ami kitakarítja az ilyen fájlokat!

2015. júl. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beállítások, Alkalmazások menüpontnál kiírja mi mennyit használ és miből.
2015. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gyári programok meg maga a rendszer szerintem. Ha kibontod újonnan szerintem akkor is kb 300m szabad a többi a rendszer cuccai.
2015. júl. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Maga a rendszer az 1.3gb,az külön van véve mindentől,és igen a beállitásokban néztem,csak azt el is felejtettem említeni hogy az Alkalmazások menüben 900mb foglalt 100mb szabad,a Tárhely menüben pedig 200mb foglalt és 100mb szabad,ott valamiért meg sem említi ezeket az adatokat.Az securityt meg majd megpróbálom. Köszönöm a válaszokat,de van tipp jöhet még :)
2015. júl. 11. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!