Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bet365 és Unibet fogadóirodá...

A bet365 és Unibet fogadóirodák tényleg illegálisak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A működésük idehaza igen, a használatuk (még) nem.
2015. júl. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játssz nyugodtan !
2015. júl. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha nem zavar hogy ellopják a pénzed játssz...

Befizettem 10.000 forintot, majd 2-3 nap alatt 8 újabb utalás érkezett a sportfogadás számlámra, amit nem én kezdeményeztem.

Mikor felhívtam az üsz-t nem tudták miről beszélek, majd mikor a bankszámlakivonatot elküldtem nekik, köpni nyelni nem tudtak.

Később kiderült hogy mégis csak ott a pénzem, csak valahogy lehetetlen hozzáférni a fiókomhoz...

2 éve megy a huzavona a bíróságon, de nem jutunk semmire...Ott tartok hogy az ellopott 90e forintomat már 400.000 forintos költségek árán sem tudtam visszaszerezni.. akinek esze van nem játszik az interneten.

2017. márc. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az Unibet nem fizet! Az Unibet Csal,Az Unibet Lop, Az Unibet Hazudik. nekem x ft-átutalásomat simán


Pofátlanúl Lenyelte. Sajnos örülök ha ezt megengedik leírni

2017. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!