Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok,171 cm,71 kg...

14 éves vagyok,171 cm,71 kg voltam most 67 vagyok kellene még fogynom? Mi lenne az ideális testsúlyom? Többi lent.

Figyelt kérdés
Előtte sem voltam kövér,de a husis kategóriába tartoztam/tartozok. Egyenletesen oszlik el rajtam minden,de azért van ott még felesleg...mit tanácsoltok?

2015. júl. 16. 16:39
 1/4 anonim válasza:
ha jol szamoltam ki akkor az idealis testsulyod a 63kg lenne, de ha valoban ugy van ahogy mondod nem hiszem hogy nagyon kene meg fogynod...Habar a testalkatod nem ismerem, de ha meg 2 kg-ot letudsz kuszkodni az lenne a legjobb. (Azt se feledd, hogy nem a suly a lenyeg, hiszen pl az izom nehezebb mint a haj, hanem kulsore te elegedett vagy e ezzel) A lenyeg, edz-izomosodj es az sokal jobb lesz mintha palcika lennel
2015. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2015. júl. 17. 12:31
 3/4 plasztik@ä válasza:

lányoknal suly kiszámítás =magasság-110

akkor neked 171-110=61

2015. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. júl. 24. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!