Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a halál után?

Mi lehet a halál után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostanában nagyon sokat gondolkozok azon , hogy mi is lehet az élet után. Úgy gondolom felesleges félnem is ettől, más is meg halt már én is meg fogok. Szerintem nem lehet véletlen a létezésünk. Sokat olvasgattam evvel, a témával kapcsolatban az interneten. Sokféle beszámolót lehet olvasni. Egy hívő tanárnőm mesélte anno, hogy a férje meg halt. Látta a saját testét, ahogy a doktornő bénáskodik. A mai orvostudománnyal és a gyors számító gépfejlődés mellet kaphatunk rá választ? Hallottam olyat is hogy orvosok az emberkét, egy mérlegre tették. Mikkor meghalt könnyebb lett, mert a lelke el hagyta a testét.

#halál #lélek #szellem #test #halál beszámolok
2015. júl. 16. 18:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Számítógép*
2015. júl. 16. 18:25
 2/6 anonim válasza:
Olvass egy kicsit a Bibliából és akkor megtalálod a választ a kérdésre.
2015. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. Olvastam bibliát , jártam is isten tiszteletre 2 évig. De rá döbbentem arra hogy csak a pénz , a pénz ami kell nekik. Múltkor volt részem beszélgetni , Jehovákkal. Feltettem nekik néhány kérdést. Mint pl: Ugye volt, Ádám és Éva. Azoknak gyerekük született , isten szemében nem volt bűn testvér a testvérrel? Hozzá tettem még hogy vérfertőzést hogy hogy nem kaptak. Nos csak az egyik kérdésemet tudták meg válaszolni. Azt hogy idézem"Akkor még nem voltak gének nem volt genetika. Idő számításunk után alakultak ki az emberben. Mondtam aha okés persze ... Innentől fogva nem is érdekelnek az ehhez hasonló dolgok. Nem mondom azt , hogy a szívem legmélyén nem hiszek istenben, mert hiszek van hitem.
2015. júl. 16. 20:00
 5/6 anonim válasza:
A vérfertőzésről amit mondtak, az nem igaz! Isten mindenkit szeret, és mivel Ádám és Éva voltak csak az egyedüli emberek, vigyázott rájuk függetlenül attól, hogy bűnösök voltak.
2015. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell félni a haláltól, én is ezt gondolom, mert tudom van ott fent egy másik világ, a Mennyország, hol majd örök boldogság vár majd ránk, persze akkor, ha az életünkbe jók vagyunk.
2015. júl. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!