Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor mi is van itt...

Most akkor mi is van itt pontosan? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most akkor mi van a menekültekkel? Az egyik állomásnál nagyon sok menekült volt és később a vonaton is voltak. Állítólag Pesten "szedik össze" őket. És eredetileg a TV-ben és úgy mondták kb., hogy ők csupán ebbe az országba akarnak élni, legalábbis ilyesmire emlékszem, mert akkor még nem annyira foglalkoztatott a dolog. Viszont írják azt is, hogy az iszlám állam küldte őket, meg, hogy háború lesz stb. Már korábban is mondták, hogy lesz 2016-ban háború. Ez lehet igaz? Mert így már kezd összeállni a kép, hogy hogy lehet esélyes is ez a bizonyos háború. De én akkor sem hinném, hogy valóban lenne itt valami. Ki mennyire gondolja esélyesnek? Elnézést, ha rosszul írtam valamit vagy ilyesmi, de nem vagyok jártas a témában és eddig nem is nagyon kezdett érdekelni, egészen mostanáig.

2015. júl. 17. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Bevallom, kicsit félek tőlük. Nem tudom, csak nekem fura-e, hoyg pl a menekültek egy része drága ruhákban járó 20-30 éves fiatal. Persze vannak, akikről üvölt a nyomorúság, azokon feltétlen segíteni kell. De sztem nehéz kiszűrni a báránybőrbe bújt farkast. Aztán valahol olvastam (lehet hogy csak pletyka), hogy az Iszlám Állam a menekültek közt terroristákat bújtat el.


Én sem vagyok jártas a témában, nem kell tehát kézpénznek venni, amiket írtam, de valahogy nem tetszik nekem az egész.

2015. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!