Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a tolltartó...

Szerintetek ez a tolltartó középiskolába nagyon gáz?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 17. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem :)

valakinek tolltartója sincs xd

Középsuliban is vannak mindenféle,stílusú emberek. Kinek ez kinek az tetszik és gáz:)

2015. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Neked tetszik? Akkor vedd meg és élvezd. :)


Nem gondolom, hogy bárkinek is köze lenne hozzá, milyen tolltartód van. Gondolj bele, hogy pár év múlva visszaemlékszel, hogy anno nagyon megtetszett ez a kis pihe-puha tolltartó és ahelyett hogy megvetted volna és örültél volna neki, inkább olyat vettél, amire tutira nem mondja senki, hogy "gáz", de semmi különleges nem volt benne.


Egyébként szerintem aranyos. :)

2015. júl. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, szerintem megveszem^^
2015. júl. 18. 07:57
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:

Szerintem általában senki nem foglalkozik azzal, hogy kinek milyen tolltartója van, ez valahogy csak alsó tagozatban számított...

Használj olyat, amilyet te szeretnél, ami neked tetszik, senkinek semmi köze hozzá.

Szerintem is cuki :D

2015. júl. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha lány lennék biztos, hoy ilyet vnnék :) nagyon cuki amúgy tényleg:)
2015. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!