Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az elmúlt időben egyre inkább...

Az elmúlt időben egyre inkább úgy érzem hogy megkattantam. Mit kéne ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok. Nem igazán tudok emberekkel "barátkozni". és örülök annak is hogy hamarosan vége lesz az általános iskolás életemnek. Csak hát attól is tartok hogy semmi sem fog változni. állandó rémálmaim vannak. Folyamatosan kattog az agyam. Sose tudok esténként aludni. Még iskola közben is 3-4-kor aludtam el. A szüleim... Hát inkább nem is írnék róluk semmit.. Nem azt mondom hogy nincs egyáltalán barátom de ők mind nagyon messze laknak tőlem... Nem mintha barátokra vágynék egyszerűen csak egy kicsit szeretnék igazán boldog lenni.-.

(Nagyon szépen kérlek titeket normális válaszokat adjatok..)



2015. júl. 18. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Most mi volt a kérdés?
2015. júl. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ha tudsz olvasni rájössz ^^
2015. júl. 20. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!