Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan dolgokon mentem keresztü...

Olyan dolgokon mentem keresztül az elmúlt hónapokban, amit már nem bírok. Emlékezni sem akarok rá. Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

1. Szerelmi ügy. Együtt voltam a tökéletes férfival, tökéletes kapcsolat is volt. Rengeteg sok dolgot megtettem érte.

2. Álláskeresés: két szék között a pad alá estem majd kikészítettek az új munkahelyemen, úgyhogy felmondtam. Előtte egy évig kerestem állást. Ez sajnos így alakult, a körülmények is meg én is hibás vagyok.

3. Nem bírom már, hogy a szüleim 5 évesként kezelnek, beleszólnak az életembe, minden örömömet elrontja anya (komolyan!). Többek között az ő nyomásukra estem a munkánál két szék közé. És mivel drága az utazás, illetve se munkám, suli meg csak szombaton van, így ők az egyetlen társaságom is.

Valahogy össze kellene magam szedni. Tudnátok támogató dolgokat írni? Hetek óta gondolkozok rajta, hogy jó lenne pár napra valahová elmenni, nem csak a négy fal között lenni, de nem tudom hova és egyedül sem szeretnék.

Hogy szedjem össze magam?


2015. márc. 26. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Ne add fel,van akinek sokkal rosszabb az élete,és még se panaszkodik.(Mint pl nekem)
2015. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Szia például az eggyik barátnőddel is elmehetnétek valahova! Pl:mozi múzeum,csajos napot is tarthattok, vagy esetleg (attól függ hol laksz) a hegységbe,vagy wellnes hétvége(remek akciokat ki lehet fogni)

Vagy esetleg csak menj el egyett sétálni a parkba és ne gondolj semmi rosszra!Vagy valakinek a mozgás,sportolás segit,menj el futni,edző terembe!Vagy (igy nem mész el) otthon tarthatsz egy olyan napot ahol csak magaddal foglalkozól pl:forró fűrdő,kedvenc ételed,egy jó könyv vagy amit akarsz a lényeg zárd el a külvilágot fordíts időt magadra és ne akarj görcsösen mindent elfelejteni mert így nem nagyon tudod majd!

Sok sikert remélem tudtam segíteni!:)

2015. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

HA elutazol valahova a problémáid veled mennek. Ez nem megoldás.

Mivel munkanélküli vagy probálj önkéntesként jelentkezni ahol segíthetsz embereken. Helyeket nem tudok mert Sydneyben élek.De ott is van korház, beteg gyerekek látogatása, öregothon. Iratkozz be valamilyen tanfolyamra, tanulj zenét. Hosszantató kapcsolat titka szerintem ha egy férfi annyira szeret, hogy megcsinálja azt amire te csak ''gondolsz''. Egyoldalú volt az életed a partnereddel. Szüleidet nyugtasd meg, neked jogod van az étetedet úgy iányitani ahogy te gondolod jónak.

2019. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!