Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Még lehet esélyem a Zeneakadém...

Még lehet esélyem a Zeneakadémiára?

Figyelt kérdés

8 évet tanultam zongorázni 8 éves koromtól a falunkban. A zeneiskolában benne voltam a top 5 legügyesebben, legalábbis nem csak az én tanárom, hanem más tanárok is ha koncerten hallottak sokszor megdicsértek. Legutóbb Bach d-moll zongoraversenyét játszottam, utána a zongoraművész zongoratanár mondta, hogy nehogy abba hagyjam a zenélést. Versenyeken sosem voltam... Most másfél hónapja egy új tanárhoz járok, aki a technikámat nagyon leszólta, viszont ő egy nagyon eredményes tanár, szóval talán képes elfeledtetni velem 8 évnyi rossz szokást... De ő is belátta hogy tehetségem az van. Most nyári szünetben egy hónap alatt állítólag egy év anyagát tanította meg nekem (ő mondta). Nem is feltétlenül művész szeretnék lenni, arról valószínűleg lemondhatok, de talán tanárnak mehetek? Szerintetek? Mik a tapasztalatok? Hallottatok efféle sikertörténeteket?

Mindenesetre egy biztos, én sosem adom fel a gyakorlást, még ha teljesen reménytelen eset vagyok akkor sem.



2015. júl. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos sok jóval nem tudlak bíztatni. Mindenképp keress egy rendes "polgári" foglalkozást és a zenét tartsd meg hobbínak. Ha elvégzed a konzit és valamelyik vidéki fősulit akkor is csak zeneiskolában lehetsz tanár és arra is millióan vannak. De ha a családod el tud tartani évtizedeken keresztül akkor persze kötetlenül élhetsz a zenének.
2015. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerek valakit aki szeptembertől a felvételiig 3 evet hozott be es felvettek. Szerintem az egesz szorgalom es kitartas kerdese. Ha te ezt akarod akkor csinald ezt es ne hagyd hogy barki lebeszeljen!
2015. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Mi lett vegul? Felvettek? Konzit vegeztel? Mi lett beloleg? :)
2019. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!