Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudok csinalni ebben a...

Mit tudok csinalni ebben a szituacioban, van eselyem az elkovetovel szemben?

Figyelt kérdés
Lassan több, mint egy honapja megeroszakoktak. Az eset utan ossze voltam torve 2 hetig magamba zarkoztam, 2 het utan elmentem orvoshoz, de azt mondta hogy mar keso latleletett felvetetni, viszont az orvosi vizsgalat soran kiderult, hogy tobb nemi uton terjedo betegsegem van ami eleg sulyos, illetve a hiv tesztem + lett. Fel akarom jelenteni azt aki ezt tette velem, de igy eleg nehez, illetve nem.magyar dw nem is europai allampolgar az illeto... szeretnem hogy bunhodjon azert mert tonkretette az eletem. Valaki tud.segiteni, hogy mit tudok tenni? Menjek ugyvedhez vagy elobb a rendorsegre?

2015. jún. 29. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

az ügyvédek és a rendőrök is mind elhajtanának, most már túl késő...


Én a helyedben keresnék egy méregdrága ügyvédet, (külföldit) aki valószínűleg miliókba fog fájni és az illető gatyáját is leperelném!


mocskos állat! (aki ezt tette, nem te)

2015. jún. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre semmi szükséges ügyvédre. Menj be a rendőrségre és tegyél feljelentést. Feljelentést egyébként írásban is tehetsz, ha úgy könnyebbnek érzed, hogy be kell számolni mindenről (később ebben az esetben is ki fognak hallgatni tanúként). Nem könnyű, de amennyire csak lehet, részletesen írd le, hogy mi történt, hol, mikor. Tanúként meg lehet jelölni olyan személyeket is, akiknek pld. közvetlenül az eset után elmondtad, hogy mi történt veled. Javaslom, hogy kérj segítséget olyan szervezeteknél, amelyek kimondottan bántalmazott nők megsegítésével foglalkoznak. A neten több ilyet is találsz, ingyen és nagyon szakszerűen, ugyanakkor tapintatosan segítenek. Ügyvédhez teljesen felesleges menni, legfeljebb annyit tehetne első körben, hogy megírja a feljelentést a képviseletedben, de ezt te magad is megteheted.
2015. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!