Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Campus fesztivál kemping...

Campus fesztivál kemping részére miket lehet bevinni?

Figyelt kérdés

átvilágítanak teljesen? kinyitják a bőröndöm meg ilyenek?

mert piát simán be lehet csempészni, amit ők is tudják szerintem hogy mindenki visz be

de elég érdekes lenne, ha vadidegenek kutatnának a bőröndömbe

meg azt írja cigiből is csak 2-őt lehet bevinni,

vagy hogy van ez?

meg mennyire lopósak a campuson? mármint ha a sátorba hagyunk valamit, annak annyi?


2015. júl. 19. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:

tippek, hogy hogyan éljem túl alvás nélkül?

mi az, amit mindenképpen vigyek kávé helyett?

vagy mennyire van közel a legközelebbi kisbolt és traffik?

2015. júl. 19. 10:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen szirszar fesztiválokon még a sziszegős szappant is elkobozzák, járj inkább motorostalálkozóra bulizni.:)
2015. júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

fesztiválkártya van?

és otp-s kártyával lehet ott fizetgetni, mint az efotton?

2015. júl. 19. 10:38
 4/4 anonim válasza:

Alkoholt nem egyszerű bevinni,elég jól megnézik.


A cigit azt nem tudom,nem cigizünk ezért azt nem tapasztaltam mennyire figyelik..


Az hogy lopnak az nem gyakori,persze előfordulhat mint minden más fesztiválon is,de mi például idén már a hetedik Campusra megyünk,mindig sátrazunk és még sosem loptak tőlünk semmit. A kempinget biztonsági őrök szokták figyelni.

Sajnos tavaly nem volt,nem tudom most lesz e ,de jó lenne ha bevezetnék a kempingeseknek a külön karszalagot és akkor csak azzal lehetne bemenni a kemping területre.


Lehet bankkártyával fizetgetni.


Szerintem nagyon jó kis fesztivál,és a színvonalhoz képest nem is drága.


Jó bulit. :)

2015. júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!