Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zenecsatornák miért nem...

A zenecsatornák miért nem raknak be ilyen BMTH BVB stílusú zenéket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem értem miért csak a POP számokat rakják be a zenecsatornák ? De ha nem raknak be ilyen rock stílusú zenéket, akkor a TV miért nem csinál külön csatornát ilyen zenéknek ?

2015. júl. 19. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nagyrésze a szemetet szereti, nem várhatod el, hogy egy csatorna, aminek az egyetlen célja, hogy pénz szerezzen olyat tegyen be, amit nem a többség hallgat...


Az a baj, hogy a rádió nem arról szól, vagy a tv, hogy azt adják ami jó, nem, azt adják amit a többség néz, és mint tudjuk a többség inkább a tingilingi popzenét, meg a dubstepet hallgatja, bár nem tudom miért.


Nekünk metalheadeknek/rockereknek vagy egyéb zenekedvelőknek pedíg be kell érnünk azzal, hogy mi magunk szerkesztük össze egy listát a letöltött/megvett zenékből!

2015. júl. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

MTV Rocks ilyen tematikus csatorna, alter vonalon.

[link]

2015. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mtv rocks. Uhhh BMTH-t imádom. De a bvb-t nem nagyon...mostmár ilyen pop discos páwa lett andy, oldalán Juliettel a k**vájával. És húzza le a bandát is. Amúgy meg screamelni illene megtanulni.
2016. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Ja, mert a BMTH sooookkal keményebb, mint a BVB... Értem én, hogy lázadsz, meg minden, de azért fogd vissza magad. Kösz.


Egyébként előttem már mindent elmondtak... Ott az Mtv Rocks. A a pop zene meg azért pop, mert populáris. Az kell a népnek. Ha a BMTH/BVB csinál majd egy gyengébb, fülbemászó pop-rock dalt, lefogadom őket is fogják játszani a Viván. De addigis be kell érni a YouTube-bal.

2016. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!