Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Irnatok kerlek par tumblr...

Nyuszi2000 kérdése:

Irnatok kerlek par tumblr nevet, valami ami egyszeruseget sugall? Nincs otletem es mar nagyon reg ezen gondolkodom. Koszonom elore is.

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Es ha lehetne angolul.
2015. júl. 19. 21:56
 2/4 anonim válasza:
Ha olyan régóta gondolkodsz és még mindig nincs semmi, arra kell vetemedj hogy idegen emberektől kérj ilyet, akkor nem is akarod igazán. Vagy csak szimplán nincs kreativitásod. Később meg tudod változtatni, nem kell azt hinni hogy az lesz örökre, amit most megadsz és akkor úristen valami ultramenő név kell.
2015. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

analrectum

freetripper

Szerintem ezek egész egyszerűek és még angolul is vannak.

Az 1. válaszolóval értek egyet btw. Én hónapokig halogattam, hogy csináljak tumblrt, arra hivatkozva, hogy nem tudok neki nevet. Mikor odakerültem, hogy név beírása nem kellett 5 perc és megvolt. Szeretem, egyedi, saját.

Legyél kreatív.

Nem bunkóságnak szántam a válaszom, de nyugodtan jöhet a piros mancs.

2015. júl. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Modos Rekadjdxbh válasza:
Nekem honapokig egy nagyon hosszu (themostbeautifulforever) volt az url cimem , és a hetekben valtoztattam at egy ugymond szoszerkeztre ami illik ram. Szoval szerintem eloszor valam sablonost irj be ,ha tetszik a tumblr ugyis megvaltoztatod ,ha meg nem jonne be akkor meg nincs semmi para.
2015. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!