Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha valaki...

Az mit jelent ha valaki mindenhova bárányokat firkálgat?

Figyelt kérdés
Mielőtt leszólnátok, úgy gondolom, hogy nem direkt rajzol bárányokat, hanem csak úgy jön. Tudat alatt mit jelenthet? (azthiszem ezt rajzelemzésnek hívják.)
2008. szept. 4. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki telefonálás közben rajzolgat mindenfélét. Vagy tanórán, elgondolkodik, aztán csak azt veszi észre, hogy "jé, megint bárányt rajzoltam". Biztos ez megy neki a legszebben, ezt gyakorolta be.
2008. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont így vagyok vele. De arra lennék kíváncsi, hogy ezeknek mi a jelentése. Mert ezeknek a firkáknak van. (aki nem hisz ebben [pedig puszta tudomány] az ne írjon... kösz)
2008. szept. 4. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom hogy függ ez attól is hogy hogy rajzolja -pl a szőrét, milyen a feje, lába stb - ; rajzot (ugyanúgy ahogy írást is) csak akkor lehet elemezni és biztosat mondani róla ha látjuk a rajzot vagy írást
2008. szept. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
...Kommunista!
2008. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Nem vagyok kommunista! És egyáltalán nem hiszem, hogy ezen múlna, hogy bárányokat rajzolok, vagy sem.
2008. szept. 4. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
ez most tom hogy nem tartozik ide de te dr. vagy?:D me pont ugy irsz mint 1 doktor akit ismerek!:D
2008. nov. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!