Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb: A...

Szerintetek melyik a jobb: A The Pacific vagy a Brand of Brothers?

Figyelt kérdés
Én mind2 mellet állok ugyanis szerintem az Elit alakulatban jobbak voltak a színészek kicsit jobban koncentrálódott az egész a háborúra(a pacifikben különösen zavart az a nyálas rész a vége felé)Viszont nagyon zavart az a laza katonásdi ami az egész cselekvésben zajlott. Ennyire szerintem nem voltak happyk a katonák még amikor nem harcoltak akk sem hiszem,hogy ennyire.Vázlatosan ennyi.. A hős alakulatban nagyon jól megcsinálták a harcokat látványosabb volt közelebbről láthattuk a háború borzalmait(amikor Shelton kavicsokat dobál egy félfejű hullába) És persze a képminőség is jobb volt. És nem utolsó sorban nagyon izgalmas volt a megszállott japánokkal szemben!Viszont mint zárójelben írtam az a nyálas rész a vépe felé kicsit idegesített + a befejezés sem volt túl nagy de nem rossz! És nem utolsó sorban egy kis észre vétel: Mért mindig legalábbis az elején mért mindig sötétben harcoltak a japcsikkal? Szerintem azért mert nem volt annyi japán statiszta. :D És ez kicsit frusztráló volt,de izgi. :)) Szóval így összevetve vannak hibák de szerintem legjobb 2 sorozata+filmje a Ryan k.m. együtt! :)) Kötelező mindenkinek! Véleményeket kérek a két sorozattal kapcsolatban! (nem ez a fő téma de akár a Ryan k.m. is!) köszi! :))

2015. júl. 20. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindkettő tetszett nekem. Megjegyzés-->azért sötétben harcolnak, mert éjszakai rohamok voltak. Ez nem úgy ment, mint a pizzarendelés.
2015. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!