Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki kérem segítene? A...

Valaki kérem segítene? A jogokkal kapcsolatban? A többi lent

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni,hogyha a munkáltató olyan munkát ad amit nem szabadna elvégezni akkor mit tegyek jelen esetben az,hogy a munkáltató azt kérte,hogy pakoljak és egész nap csak pakoltam és rakodtam az árukat a raktárban......... az interneten olvasottak szerint egy 15 éves fiú(én annyi vagyok) NEM emelhet többet mint 15kg (egyedül), és nem pakolhat huzamos ideig..... De énnekem kb. 25-30 kg-os trambulinokat(persze mielőtt valaki **** megkérdezné "igen a dobozában volt benne a trambulin) kellett pakoljak

és egész álló nap.(Az a ráadás,hogy le is sérültem de még sebtapaszuk sem volt -_-, és nem vettek fel jegyzőkönyvet,mi úgy tanultuk,hogy minden kis balesetről jegyzőkönyvet kell felvenni) DE A KÉRDÉS MIT CSINÁLHATOK MUSZÁJ ELVÉGEZNEM A GYAKORLATOT MERT NEM MEHETEK AKKOR 10-BE( SZÓLJAK NEKI,HOGY EZT NEM IS CSINÁLHATOM A TÖRVÉNY SZERINT?) Bocs a hosszúság miatt!!!!!!



2015. júl. 20. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Legegyszerűbben, szüleiddel (mivel nem vagy 18) beszélj az intézmény/munkáltató vezetőségével, lehetőleg mindenféle jogi fenyegetőzés és hasonlók nélkül, ha ez nem vezet eredményre akkor érdemes a rendőrséghez fordulni, vagy a munkavédelmisekhez, Ők majd pontosan eligazítanak hogy mi a teendőd!
2015. aug. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm...... már megoldották nekem........... még csak most látom,hogy egy "kicsit" agresszívan fogalmaztam elnézést :(.
2015. aug. 14. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!