Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az American Horror Story...

Az American Horror Story második évadjához hogyan kapcsolódnak az a fehér apácák (vagy mik azok)?

Figyelt kérdés
Mert végig néztem az összes részt és abban nem volt ilyen

2015. júl. 21. 06:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Azok*
2015. júl. 21. 06:04
 2/9 anonim ***** válasza:
A promók/trailerek ennél a sorozatnál sokkal magasabbra teszik a szintet, mint amit a sorozatban ténylegesen megmutatnak majd.
2015. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet. A második évadban az Aylum-ban avagy a Zártosztályban apácák is szerepelnek.

Vagy nem láttad őket, hm?

2015. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mary Eunice és Jude a 2 apáca.. utóbbi az egyik főszereplője az évadnak...
2015. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NoSmokingWithoutMe válasza:
Nagyon nem nézhetted, ha nem tűnt fel, hogy szerepelnek benne apácák. Persze nem olyan a kinézetük, mint ami látható a trailerben, de vannak benne.:)
2015. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4
2015. júl. 29. 23:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen végig néztem és tudom hogy van benne 2 apáca is de akárhogy nézem nem fehér..
2015. júl. 29. 23:57
 8/9 A kérdező kommentje:
A négyest véletlenül írtam xd
2015. júl. 30. 00:01
 9/9 anonim válasza:
100%
Az előzetes szerint, vannak fehér és fekete apácák. A fekete a gonoszra, ezesetben Mary Eunice nővérre utal, mert őt ugyebár megszállja az ördög, a fehér azaz a jó, a tiszta lélek jelképe, ő pedig Jude nővér, bár az a piros fehérnemű amit az apáca ruhája alatt visel...kicsit elgondolkodtat, hogy biztos ő a jó és a tiszta lélek!:D
2015. júl. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!