Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak apukám szülinapj...

Mit csináljak apukám szülinapjára?

Figyelt kérdés

Apum most lesz 45 éves és busz vezető szeret vonatokat,repülőket fényképezni és Alfa Romeo fan

Nem nagyon tudom mit tudnék neki csinálni de fontos hogy saját kezűleg szeretném. várom az ötleteket és küldhettek linket is előre is köszönöm :)

13/l



2015. júl. 21. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyire szeretsz/ tudsz rajzolni? és mennyi időd van rá? Mert én tuti ezeknek egy humoros vagy csak jól kinéző összességét rajzolnám meg:D
2015. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szeretek rajzolni megy úgy ahogy tudok is de nincs ötletem hogy tudnám meg rajzolni neked van? :)
2015. júl. 21. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Lenne a képen egy vonat(befelé jön a képbe, erőteljes rövidüléssel) a másik oldalról egy alfa rómeo ugyanígy kicsit oldalrább állna, fent pedig repülne egy repülő, és ha még esetleg megfelelő méretű lenne ezután is, akkor az egészet úgy csinálnám, hogy egy fényképező képernyőjén látszódjon (mellette a gombok is hogy egyértelmű legyen mi az) én így csinálnám:D
2015. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a segítséget lehet megpróbálom de nem vagyok profi rajzoló :D
2015. júl. 21. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukádnak úgysem az lesz a lényeg;)
2015. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ kedves válaszoló!! :)
2015. júl. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!