Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan animéket...

Tudtok nekem olyan animéket ajánlani ami lehet: hárem anime vagy angyalos anime vagy istenes anime vagy netán valami romantikus anime? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Tudom hogy sokan kérdezték már ezt és lehet hogy már unalmasnak tartjátok de kérlek ez ügyben segítsetek! Ugyan is nemrég kezdtem el animéket nézni! És olyanokra vagyok kíváncsi amiben van romantika,harc,varázserő és esetleg ahol egy lányba több fiú szerelmes! Nem szeretném hogy a vége olyan szomorú lenne,bár nem zavarna! Ha esetleg van ötletetek akkor az anime címéhez írjátok oda (kérlek és vázlatosan pl:anime címe=ez leginkább romantikus) melyik esemény van benne vagy hogy miről szól! Elnézést hogy ilyen sokat kérek tőletek :( ! Nekem link is jó ahol több ilyen anime van! Előre is köszönöm! :)

#anime #hárem anime #istenes anime
2015. júl. 21. 13:45
 1/7 anonim válasza:
Az Ah, my goddess! Szerintem tetszeni fog. Arról szól, hogy egy szerencsétlen, de jószívű fiú kap egy kívánságot, bármit kívánhat... A többi legyen titok. Am romantikus, istenes és van benne egy kevés harc is. Én nem szeretem az istenes animéket, de ez mégis az egyik kedvencem. Egyébként én végignevetem az összes részt. A minőség nem vmi jó ha felnagyítod, de ez engem nem zavar.
2015. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi 😀😊
2015. júl. 22. 00:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Hárem: [link]

Romantikus: [link]

Hárem + romantika: [link]

Ha rákattintasz az anime címére, akkor az adatok alatt ott vannak a műfajok és a témák:)

2015. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziii :DD
2015. júl. 22. 14:21
 5/7 anonim válasza:
Shigatsu wa Kimi no Uso
2015. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ;)
2015. júl. 24. 00:49
 7/7 Viksi008 válasza:

Kaichou wa maid sama (harem)

Lovely complex (harem)

Kirarin Revulotion (harem)

watashi ga motete dousunda (harem)

Diabolik Lovers (ez is)

Sukitte ii na yo (ez is harem)

Brothers Conflict (ez is)

Amnesia (ez is)

Dance with Devils (vampirod,demonos,harem)

Kamigami no asobi(istenes,harem)

Akagami no Shirayukihime (kiraly,nemesek,harem)

code realize sousei no himegimi (szuperero,harem)

bonjour koiaji patisserie (sutis, harem)

Hiiro no Kakera (szuperero harem)

Count and Fairy (szuperero,tunderek,romantik)

Zutto Mae Kara Suki Deshita (harem, mozifilm)

nil admirari no tenbin (harem,szupereo, Nekem ez tetszett a legjobban)

Bocsi ha valameiket már lattad.

2018. okt. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!