Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ennyi dolog eleg...

Szerintetek ennyi dolog eleg lesz 7. osztalyba?

Figyelt kérdés

Füzetek

• geometria, teka, földrajz, kémia, biosz: 1-1 sima füzet

• matek, fizika, infó: négyzetrácsos

• irodalom, nyelvtan, angol, német, töri: vonalas

• ének: ének füzi


Írószerek, ragasztó stb.

• toll: 2-3 piros is

• 4-5 színes cerka

• ceruza: hb, b2

• kiemelő

• ragasztó

• kis vonalzó (hajlíthatóS) +készlet

• körző

• kis szám.gép

• 1-2 ecset



2015. júl. 21. 19:32
 1/5 anonim válasza:
igen, de még ne foglalkozz ezzel
2015. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem bőven elég, én is hasonló listával kezdtem a hetediket (aztán félévtől vittem körzőt, számológépet meg egy négy tollbetétes tollat amiben volt zöld, kék, fekete meg vörös szín, de ez mellékes)

Nem tudom, milyen iskolába jársz, mert nálunk kémiára kellett négyzetrácsos füzet, fizikára pedig sima (emlékszem milyen lecseszést kaptam, mikor betelt a fizika füzetem és beállítottam az órára egy vonalassal 😂)

De lehet, hogy ez tanárfüggő.

Mindenképp vegyél néhány plusz füzetet, sose lehet tudni, mikor és mire kell.


Egy jó tanács: Matekra vastag A4-es méretű spirálfüzetet válassz. Én 2 vékonyat teleírtam úgyhogy tapasztalatból mondom.

2015. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az offért.De általánosba 2 nyelvet kell már tanulni?Mert még amikor én jártam,csak 1-et kellett.Anno 10 éve.De válaszodra,igen ez bőven elegendő,de úgyis elmondják év elején az adott tanárok,mit kell.
2015. aug. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gimibe mentel, azért írtál össze mindent? :D


3. Nálunk is csak 9.-tol jött be a 2. Nyelv :O :D

2015. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mivel nekunk olyan a suli h 5.tol mar 2 nyelvet tanulunk ezert igen mar 2 nyelvet kell tanulni. Es igen gimibe jarok mar stb. Es koszi a valaszokat. Faziskeses 😂😂😂😂😂
2016. ápr. 7. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!