Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy dolog, amit nagyon...

Van egy dolog, amit nagyon szeretnek megvalositani, de hogyan? (leiras alul)

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a könyveket es olvasni is öket:) Föleg a Harry Potter-t. Ugyanakkor nagyon szeretek hasonlo temaju törteneteket irni, mar van egy komplett keszre irt ,,regenyem", es filmeket is szeretek kesziteni (persze amatör), es sok haverom van aki ezekbe mind beszall. Kerdes: Hogy tegyem magamat sikeresse, ismerte? Ugy erzem, ez a celom. Mar evek ota ilyen vagyok, amugy 15 leszek. Azt peldaul tudom, hogy a mini filmekböl nem lenne nagy siker, de mondjuk a könyvböl igen? Please irjatok valamit :)

2015. júl. 11. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Mini filmekből is lehet, főleg ha érdekesek és jó minőségűek. Feltölthetnéd őket mondjuk youtubera, ha felkapják abból jó karriert lehet indítani:) A könyvvel meg ha van kiadó akkor hajrá, bármi lehet;)
2015. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!