Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tabletta mentes időszakon ti...

Tabletta mentes időszakon ti milyenek vagytok? ( többi lent )

Figyelt kérdés

Tapasztaltok ti is esetleg változást ebben az időszakban ? Én valahogy mindig hiányolom a tablettát , érzékenyebb vagyok, hangulatváltozás pedig alap dolog. Esetleg utazik más is ebben a cipőben? vagy ez csak nálam van így.. ?


Én most tértem át egy másik fogamzásgátlóra, de valahogy nem jött be nekem ( elméletileg ugyanazt tartalmazza ,mint amit eddig szedtem,de gyógyszertár nem tudta másikat időben megrendelni,ezért váltottam. , de jövőhéttől visszatérek a másikhoz.. )



#fogamzásgátló #tabletta mentes időszak
2015. júl. 21. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elkezdesz tabit szedni, az iszonyatosan korlátoz!

a szexuális 'éhségedet' lefogja, rengeteg hormonális dolgot visszafog/megszűntet (/ = vagy) ez azt jelenti, hogy tulajdonképpen meg is nyugtat!


Ha abbahagyod a szedését, majdhogy nem elvonási tüneteid lesznek.

Hiányozni fog a nyugodtságm a kiszámíthatóság, ugyan is nem lesz többé ott a korlát amit megszoktál, minden egyszerre tör rád, ez teljesen normális!


A fentiek alapján valami kegyetlen drognak hangozhat egyébként egy külső szemlélőnek a dolog, azok számára mondanám, hogy nem, nem valami gyilokszerről van szó, de ez tényleg úgy működik, hogy 'lekorlátoz'

2015. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem volt olyan gondom, hogy csökkent tőle a libidóm, azelőtt és azután is ugyanúgy vágytam a szexre, hogy elkezdtem szedni a tablettát.:) Barátnőm riogatott, hogy hízni fogok tőle (2 éve leadtam 20 kilót, aztán eléggé paráztam, hogy visszajön), de egy dkg-ot sem híztam vissza, sőt, még 5kg lement (persze nem a tablettától, hanem az edzésektől). Szóval én semmi változást nem tapasztalok, akkor sem, ha nem szedem a fogit.:)
2015. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!