Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudok csinálni?...

Ilyenkor mit tudok csinálni? Nem akarok újra fizetni azért ami már ki van fizetve!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 éve voltam tetoválást csináltatni egy szalonban. Ami sajnos kikopott, meg a java részét kidobta a bőröm.. Visszamentem hogy ha lehet menjenek át rajta újbol, hisz azt mondták élettartam garanciás, ha kikopig menjek. Én mentem és dátumra és órára pontosan megmondtam mikor voltam előjegyezve. Számlát nem kaptam.. Csak annak a srácnak a névjegykártyáját aki csinálta.. Azert kerem segitsegeteket mert nem szeretnék újra fizetni érte. Valami ötlet?

2015. júl. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Számla nélkül mit akarsz?
2015. júl. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Számla nélkül hogyan gondolod a dolgot?
2015. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Annak idején én sem kaptam számlát róla, de mikor át kellett menni rajta még egyszer, akkor a tetováló megcsinálta ingyen, mert emlékezett rám és a munkájára. Persze lehet, hogy ez egyedi eset.
2015. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Sose hallottam tetoválás esetében élettartam garanciáról. Általában az ingyenes korrekció 1 hónapon belül érvényes, ugyanis ha a gyógyulás után kopott, vagy hiányos, az egyből látszik. Utána már csak rajtad múlik, hogy mennyire vigyázol rá, nem a tetováló hibája, ha pl szétszolizzák-napoztatják, amitől ki tud fakulni rendesen.

Mindenesetre ha a tetováló ilyet ígért tényleg, akkor keresd meg őt a névjegye alapján, emlékeznie kell a saját munkájára, ne várd, hogy a kollégái-utódjai ingyen anyagot és időt áldozzanak olyan tetoválás javítására, amihez semmi közük nincsen...


Egy tetováló

2015. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 23. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!