Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A BTS ből van aki meleg?...

A BTS ből van aki meleg? (többi lent)

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt: [link] aki nem akarja végig olvasni annak leszögezem hogy Jimin és Jungkook szeretkeztek egy wc ben, én végig olvastam és ledöbbent arccal olvastam végig hiszen én imádom őket. Aki elakarja olvasni az olvassa hogy jobban értse de csak egy kérdésem van: ŐK MELEGEK? MERT ÉN KONKRÉTAN LEDÖBBENTEM!! :O hogy wcben, azt... és durván. :O csak szeretném tudni hogy MELEGEK??

2015. júl. 22. 20:35
 1/5 anonim válasza:
Ahhj.. Majd ha hivatalosan van bejelentve akkor elhiszem. De a fanok által kreált szövegeknek ne higyj.
2015. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1. vagyok.

Most nyitottam meg a linket. Az egy yaoi volt.. x'D

2015. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mevikee válasza:
59%
Nem melegek, de én nagyon örülnék neki, ha azok lennének, vagy csak legalább Jimin és JungKook:33 jó, ez így most durván hangzik, de yaoista vagyok szóval.... Nekem nagyon tetszett ez a sztori.
2015. szept. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Lent a megjegyzésben van a válasz, idézem:


"Szeretném tudni hogy ez egy megtörtént dolog??"


"Természetesen nem. :) A blogomon található ÖSSZES (!!) történet az agyam szüleménye, és ugyan szeretek megtörtént eseményeket is beledolgozni, EZ nem olyan. :)

Amennyiben továbbra is kérdéseid vannak, szólj, ez esetben írok, és beszélhetünk. :)

Amennyiben nincsen, további szép estét(napot). :)

Üdv: ~ Az író"

2016. jún. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
39%
#2 Mevikee én is yaoista vagyok és örülnék neki ha melegek lennének 😂
2016. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!