Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha van...

Mit csináljak akkor ha van egy fiú barátom és szerelmes lettem belé de kiderült hogy meleg?!

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 22:19
 1/1 Dream Land válasza:
Hát itt mindenképp fontos, hogy valóban biztos legyél az állításodban. Ha jártok, akkor komolyabbra fordítani ezt az ügyet, mivel nem mindegy, hogy biszexuális vagy meleg. Szerintem próbálj meg vele beszélni erről a témáról, és figyeld, hogy hogyan reagál rá, mert ha valóban járni szeretnétek, akkor fontos az őszinteség, amit sosem lehet túl sokáig titkolni. Ebben csak az a legrosszabb, hogy lehet lélekben nagyon fog tudni szeretni és lehet te jelentenéd számára az egyetlent, de ha az erotikus dolgokból is sokat szeretnél, akkor valóban ez gondot okozhat, és a másik fél számára is kellemetlennek minősülhet, és valószínűleg a fiú nem nagyon bírná sokáig, ő mindig is a férfiakról fog álmodozni. Így hát szerintem próbáld meg megtudni a nemi vonzódását. Hogy valóban meleg-e, de ha igen akkor ne kezd bele a kapcsolatba, és ha már folyik, akkor jobb ötletnek tartom, ha elbeszélgetnél vele e témával kapcsolatban. Viszont, ha még nincs köztetek semmiféle kapcsolat, akkor szerintem jobb ha nem is bolygatod, mivel nagyon kellemetlenül eltalálhatod vele a fiút és nehéz lehet neki titkolni ezt, ezért szerintem, ha nagyon erős a baráti kapcsolat köztetek, akkor biztosan elmélyül a mélyebb gondolatokban is, és közli veled a szexuális vonzódását.
2015. júl. 13. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!