Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha megittam 2...

Mit csináljak, ha megittam 2 üveg bort és este 10-re józannak kell lennem?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám kivitelezni, vagy mit csináljak, hogy minél hamarabb kiürüljön a szervezetemből 2 üveg bornak megfelelő mennyiségű alkohol?

2015. júl. 23. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy dl kb. 1 óra alatt megy ki, ezt nem tudod gyorsítani semmivel. Attól is függ persze, férfi vagy nő vagy, illetve hány kiló.

Szóval nem tudom, mikor kezdtél inni, de ha nagyjából reggel 7-kor, akkor 10-re akár ki is józanodhatsz. Egyébként taxi vagy sofőrszolgálat.

2015. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Hánytasd meg magad..drasztikus, de hatásos lehet.

De egyszerűbb, ha eszel! Olyan kajákat, amik felszívják az alkoholt!

Én, ha józanodni akarok, akkor mindig valami péksütit, vagy kenyérfélet eszek.

2015. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az előző vagyok. Amiket írtam, azzal persze csak józanodni fogsz, vagy józanabbnak érzed magad, az alkohol semmiképp nem ürül ki a szervezetedből, ebben igaza van az első hozzászólónak.
2015. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hiába eszel, az alkohol ott marad benned, csak lassabban szívódik fel. Kiürülni nem tud gyorsabban akkor sem. Nincs hatásos módszer, a májad kapacitásától függ minden. Vannak egyébként kalkulátorok az interneten.
2015. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem péksüteményt, hanem zsírt kell enni.
2015. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál még egy pohárral és fogd rá a nyuszira.:D Jelents beteget. :D
2015. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok férfi és kb. fél 7 után néhány perccel kezdtem el inni azt a bizonyos 2 üveg bort. És tényleg nagyon fontos, hogy minél hamarabb józan legyek, mert különben végem van ha nem így lesz!!!!
2015. júl. 23. 20:17
 8/10 A kérdező kommentje:

Kezdem azt érezni, hogy egyre jobban hat. Légyzi SEGÍTSETEK MÀR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát ezen múlik, hogy milyen irányt vesz majd a jövőm és ha nem javulnak a dolgok, nem lesz jó vége és egy szerencsétlen koldusként is végezhetek majd!!!

2015. júl. 23. 20:55
 9/10 anonim válasza:
Miért kell ennyire kijózanodnod?
2015. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha eleg a latszat, akkor hideg zuhany, kave, kola
2015. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!