Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Smucig lennék ha pazarlásnak...

Smucig lennék ha pazarlásnak érzem, hogy valaki 1 este alatt benyakal egy üveg rövidet?

Figyelt kérdés

Haverok megveszk a vodkát, whiskyt, és pár óra alatt benyelik az egészet!

Én pazarlásnak érzem, hogy annyi jó alkohol amit az ember minden hétvégén ízlelhetnek ők pár óra alatt elpusztítják!


Smucig vagyok?

A piát meg kell inni minél előbb? Nem a polcon tartogatni 1-2 hónapig?

f19



2014. júl. 9. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenki azt csinál a saját pénzével és kajájával/piájával, amit akar.


Mi is megiszunk egy üveg vodkát egy este alatt, de van olyan pia is, amit csak itthon iszogatunk a lakótársammal, az "lassan" fogy el.


Azt csinálsz a saját dolgaiddal, amit akarsz.


Ennyi erővel a Nutellát mért eszik meg egy hét alatt, amikor 1500 Ft a fél kilós?:)


26l

2014. júl. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

És milyen rövideket nyakalnak, hogy szerinted az nem berúgásra való, hanem ízlelgetésre? Ennyire gazdagok?


Nem támogatom a berúgást, az 1 üveg tömény leverését pedig még annyira sem, de kevesen vesznek annyira jó italokat, amiket olyan nagy szám lenne józanon nyalogatni, hogy pazarlás benyakalni őket.

2014. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy Chivas Regalt nyilván nem iszok meg egy este alatt, itthon fogyasztom néha, kortyonként. Lassan fogy. De egy 2-4 ezer forintos italt nem fogok a polcon dísznek tartani, azok nem arra valók. A vodka sem jó ízlelgetésre, legalábbis nekem. Lehúzom és viszont látásra. Ugyanígy egy olcsóbb whiskey, vagy pálinka. Mindenkinek más az értékrendje, fogadd el, hogy mások nem a te szabályaid szerint élnek. 20/N
2014. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértem, nekem is pazarlás lenne - a saját esetemben. Mások azt csinálnak a saját vodkájukkal és whiskyjükkel, amit akarnak :) Én a párommal iszom meg, több év alatt. Jó, hogy van s néha lenyomunk egy felest, számunkra így optimális. Másoknak máshogy.
2014. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is smucig, de alacsony tolerancia szintű :)
2014. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem smucigság. ők nem tudnak uralkodni magukon. Nem az élvezetért isznak, ha nem azért hogy berúgjanak.
2014. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!