Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Józsefváros vagy Dunaújváros...

Józsefváros vagy Dunaújváros rosszabb?

Figyelt kérdés
Már mindkét helyen voltam, de Józsefváros (Magdolna utca) a híresztelésekkel ellentétben nem tűnt annyira veszélyesnek. Oké, azt én is megtanultam, hogy kiszívják a benzint az autódból, ha az utcán parkolsz. Egyértelmű, hogy üzletelnek drogokkal, élnek ott cigányok és nem a legtisztább, de csak egyszer kötöttek belém. (Akkor is csak azért mert az utolsó ásványvizet vettem el a polcról a Reál Pontban, úgyhogy inkább odaadtam neki és nem lett belőle konfliktus.) Dunaújvárosban kitettem a lábam a házból és néhány bevándorló nekem jött és kirabolt (pedig előtte reggel néhánnyal még le is spannoltam).

2015. júl. 23. 21:59
 1/3 anonim válasza:
Mind2 rossz
2016. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dunaújváros tele van retekkel. Régen nem volt ilyen, de most tele van ezzel a csótánynépséggel. Azt sem tudom, honnan hozták ide ezeket, mert nem olyanok, mint a régóta itt élő romák. Velük is volt para mindig is, de nem ilyen elviselhetetlen mértékben, és azok közt van ártalmatlan, beilleszkedett is. De ezek egészen állati szinten vannak. Disznóvágás lépcsőházban meg ilyenek. És ölnek. Csak át kell futni a rendőrségi híreket. Szerintem ide lettek telepítve szándékosan, mint Miskolc Avason. Szerintem deportálni kellene őket, és rájuk engedni a ciklon b-t.
2016. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocs a szóismétlésért, késő van már
2016. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!