Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok a kiürült...

Ti mit csináltok a kiürült arckrémes tégelyekkel?

Figyelt kérdés
Simán kidobjátok, vagy lehet valami praktikus dologra használni itthon? Én gyűjtögetem már egy ideje, hátha jó lesz valamire... Van Garnier, Nivea, Loréal... Egyébként ezeket lehet valamelyik szelektív kukába dobni? Köszi az ötleteket!

2015. júl. 24. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elutazok valahova (nekem ezzel jár a munkám), akkor szoktam vinni benne hajbalzsamot, sampont stb, hogy minél kevesebb helyet foglaljon a táskában és a barátom se akadjon ki, mennyi holmim van. :D

Itthon semmi különösre nem szoktam használni, kidobom. Én csak simán a kukába, mert nálunk nincs szelektív hulladékgyűjtés, de ha üveg, akkor az üvegesbe, ha műanyag, akkor oda kell. Gondolom én. :)


De kuksizd meg ezeket:

[link]

[link]


Szoktam itthon ilyen kreatív dolgokat csinálni néha, de ez még sosem jutott eszembe. Most már én sem dobom ki. :D

2015. júl. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmi is mutatós:

[link]


Erre is használható:

[link]

2015. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig megtartok egy párat. Ha valamiből csak flakonos vagy tubusos krémet tudok venni, akkor abból a vége felé már alig lehet kinyomkodni, pedig még rengeteg van benne. Ilyenkor szétvágom a tubust és a tartalmát átteszem egy tégelybe.
2015. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!