Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pirotehnikus szakma mellé...

Pirotehnikus szakma mellé milyen főállás illik?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok ez ügyben.Nemsokára megcsinálom a pirotehnikus tanfolyamot,de még főálláson nem gondolkoztam.Szerintetek milyen állás illik ehez.Tűzóltó kilőve.

2015. júl. 24. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
bombahatástalanitó tűzszerész vagy minek is híjják
2015. júl. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PyroMágus ***** válasza:
alapvetőleg ez relatív hisz mindenki mást kedvel:)
2015. júl. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Amikor mi végeztünk a Petrikben mint vegyésztechnikusok, pont akkor a Mafilm keresett pirotechnikusokat (többet). Kivittek minket a fóti stúdióba, elmagyarázták, hogy azért kellene nekik vegyésztechnikus , mert az alapképzettsége magasabb szintű a vegyipari ismeret miatt.

Röviden bármi ami vegyiparral kapcsolatos: vegyésztechnikus, vegyész , vegyészmérnök (talán ez passzolna a legjobban)


Talán a legnagyobb hiba amit elkövettem (szakmai), hogy nem fogadtam el az állásajánlatot.

2016. jan. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Vagy ezek aszakmák Elágazásai:


bányászati robbantómester

épületrobbantó mester

2016. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 PyroMágus ***** válasza:
a vegyészet azért nem pyrotechnika. ahhoz diplomázni kell belőlle
2016. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!