Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animét hol lehet nézni? És...

Szasza2222 kérdése:

Animét hol lehet nézni? És melyik a legjobb anime amit szoktak nézni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 24. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:

a legjobb anime az ami neked tetsz.

pl. a Toradora a kedvencem nekem, ha beírsz egy anime címet meg hogy "1. rész" szinte biztos, hogy indavideón megtalálod

2015. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézz körül animeaddicts.hu-n.


A "legjobb anime" fogalma relatív, személyfüggő.

2015. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az internet rogyásig van tömve animu oldalakkal, magyarul valószínűleg indavideón találsz legtöbbet. Abban pedig mindenki egyetért, hogy a műfaj abszolút csúcsa a Yonemasu yo, Azazel san. A hallgatás egyetértés. Gyerünk, nézd meg.
2015. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az amineaddictson. Rengeteg van fent, feliratos több, de szinkronosak is vannak, Biztos találsz olyat ami tetszeni fog :) [link]
2015. júl. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

nCore.


Ott a legjobb a minőség.

2015. júl. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy a Kaleido Star, és az Inuyasha a legjob animék.
2015. júl. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A legtöbb anime indavideon is megtalálható. Az én kedvencem a Kuroko no Basuke(sport anime), nem tudom, hogy te milyen típusú animéket szeretsz, deez nagyon jó.
2015. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az Animeaddictson a legjobb animét nézni, van a darabokhoz részletes leírás, értékelés és vélemények. Ami pedig a lényeg, hogy kiváló képminőségben töltik fel a videókat. Habár nem mindegyik van fönt és elég lassú szokott lenni a fordítás az éppen futó sorozatoknál. A legjobb anime relatív, és hogy ki mit tart jónak az sokmindentől függ, pl.: látottak száma, stb... úgyhogy nyugi, az Inuyasha nem képviseli :D. Egyébként tartalmi minőség szerint kategorizálva vannak az animék, álltalában a darab besorolása is le van írva az ismertetőben.
2015. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet videón, indavideón, youtubon nézni animéket.

Hát én tudom ajánlani a:

Kaichou wa maid sama

Kilari

Naruto

Naruto shippuuden

Vampire knight

Lovely complex

Egyenlőre ennyi jut eszembe.

2015. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MyAnimelist szerint a legjobb: Fullmetal Alchemist: Brotherhood


[link]

2015. aug. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!