Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit gondol a Lab Rats...

Ki mit gondol a Lab Rats (Laborpatkányok) című sorozat álandó ismétlődő részeiről? Ki várja az új részeket?

Figyelt kérdés
Én úgy vélem jó de az 1. és a 4. évad között sok a különbség és ez nekem sok gondot okoz mivel én TV-n nézem a 1., 2.évadot de mindig ismétlés és telefonon előre nézek és sok sok sok sok különbség van !

#Labrats
2015. júl. 25. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A szinkronizálás időbe telik amit kénytelen vagy megvárni, ezért adják időszakosan a sorozatokat, vagy pedig vársz 1 évet amíg kész a szinkron hogy heti bontásban leadják a részeket. Vagy még többet ha kikerül a sorozat az adott sávból vagy nyári-őszi programváltozás van, vagy valami más kerül a helyére.

Ez szinte minden sorozatnál így van, ennél is. Van aki feltalálja magát és megnézi eredeti nyelven eredeti ütemében a sorozatokat és rengeteg előnyt szerez vele, van aki megvárja a szinkront és az ismétléseket.

2015. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!