Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Dragon Ball Superben lesz...

A Dragon Ball Superben lesz SSGSS2?

Figyelt kérdés
Csak úgy kérdem

2015. júl. 25. 14:15
 1/4 anonim válasza:

állítólag még ssgss3 is lesz nemcsak ssgss2

én nagyon várom mit hoznak ki ebből, a Z-t nem tudja szerintem felülmúlni, de hát reméljük a legjobbakat.

az lett volna jó ha a gt-t nem készítik el, hanem a gt-ben lévő ssj4-et a dragon ball super-ben látnánk, ssj4 a kedvencem nekem.

kicsit túlzás ez a ssgss kék hajjal meg mi egymás, mert akkor az ssgss2 körül villámok lesznek meg nagyobb izomzat, az ssgss3-nál meg ugye a szokásos hosszú haj villámok a test körül, még nagyobb izomzat :D nagyon bonyolítják, mert így is van már ugye a normál forma, kaioken, ssj, assj, ussj, ssj2, ssj3, ssjgod, ssjgodssj, akkor szerintem lesz még ssjgodssj2, ssjgodssj3 is tehát összeszámolva csak simán son gokunak van 10 formája, eddig 8! mert ugye az ssjgodssj2, meg ssjgodssj3 még nincs, vagy nem lesz, még nem tudni :D mondjuk nem baj szeretem a transzformációkat főleg son gokuét ;) de azért ez a kék haj, hááát... nem tudom, az ssjgodssj2 meg milyen lesz? zöld? lila?

az kellett volna csinálni hogy az ssjgodssj szintet ugyanúgy vörös hajjal kellett volna, csak ugye égnek áll ilyenkor, és akkor így tovább

bocs ha hosszúra sikeredett, nem gondoltam hogy majd fognak kérdést kiírni a kedvenc sorozatomról itt gyakorin :D

2015. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Neked is a kedbenced ? Nekem is . Egyébként ha lesz SSGSS2 vagy 3-as ugyan olyan színű lesz a hajuk .

De ha lenne LSSGLSS (Legendary Super Saiyan God Legendary Super Saiyan (vagy mit tudom én ) ) az király lenne !

2015. júl. 26. 16:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként itt egy jó kép :

file:///C:/Users/Diana/Pictures/goku__comparison_of_forms__by_cyclone97-d8rw76p.png

2015. júl. 26. 16:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként látszik a gép nevében hogy Diána csak szólok hogy nem vagyok lány
2015. júl. 26. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!