Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a salzburgi emberjogi...

Mi a salzburgi emberjogi bíróság email címe?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a böngészőm nem nyitja meg azt a weboldalt,

s nagyon haladéktalan lenne a téma.



2015. júl. 26. 18:48
 1/3 belapus ***** válasza:

IE, Firefox, Opera és Safari támogatott Windows esetén, bár nálam a Chrome is megnyitotta.

Nem láttam e-mail címet a Kapcsolatoknál, viszont online űrlap kitölthető.

Elvileg mindenképpen el kell küldeni postai úton a beadványt, ha jól értelmezem.

"How to send applications

We would draw your attention to the fact that applications to the Court and all documents relating to the application must be sent by post, even if they have been faxed beforehand.


Please bear in mind that any documents or questions relating to applications must also be sent to the Court by post."


[link]

2015. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De arra vigyázz, nehogy Salzburgba címezd a levelet, mert az Emberi Jogok Európai Bírósága Strasbourgban található.
2015. júl. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap meg is írtam a levelemet Sajó András úrnak.


Itt a gyakorin is arra a bizonyos kérdésemre tanácsolták, nővérem is ecsetelte, majd mikor elolvastam pontosan mi is ez az egyezmény tudtam hogy cselekedni kell.

2015. júl. 27. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!