Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kretivitás eltűnhet?

A kretivitás eltűnhet?

Figyelt kérdés
egy ideig nem volt munkám, sokat voltam otthon. Elég sokat alkottam, szerettem is. Most amióta van állásom, az alkotni akarásom kifújt. Nem fárasztó meló, nem is terror, mégsem akarok kretívkodni valamiért. Nemrég kezdtem, remélem ha belerázódom, megszokom, visszatér az alkotásvágy. Jártatok hasonlóképpen?

2015. júl. 27. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem, de eltűnhet. Miért ne? Nem mindig van ihlete az embernek, ha meg nem erőlteti, akkor nem is lesz vágy az alkotásra.
2015. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy értem örökre. Ideiglenesen az oké, mindenkivel megesik, emberek vagyunk és kevés az igazi művész, aki ontja magából a dolgokat.
2015. júl. 28. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát eltűnhet örökre is, mert tekinthetjük azt is egy hosszú szünetnek. Ha vissza akarod hozni, akkor ülj le és alkoss:) Esetleg szerezz egy kis vázlatfüzetet amit vihetsz mindenhová és ha valami épp eszedbe jut gyorsan firkantsd/írd le aztán később amikor több időd van gondold újra. Ha unatkozol akkor is előveheted, ha meg semmi sincs, egy pár random vonalból is el lehet indulni. A lényeg, hogy nincsenek határok és ötlet is bárhonnan jöhet, csak nyitottnak kell rá lenni:)
2015. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!