Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy képeslapnak mennyi a...

Egy képeslapnak mennyi a kézbesítési ideje?

Figyelt kérdés
Meg szeretnék lepni valakit egy képeslappala szülinapján, viszont gőzöm sincs, hogy mennyi idővel korábban kellene feladnom, hogy lehetőleg jó reggelen csengessen a postás vele. Képeslapküldésnél ugye nincs elsőbbségi feladási lehetőség, csak ha esetleg "csalok", borítékba teszem, és levélként adom fel?

2015. júl. 27. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ilyet ne csinálj! Ha valami keményet éreznek benne, és felnyitják, (mert képesek rá,) Fel is jelenthetnek!!!


Egyébként meg képeslapot simán fel lehet adni elsőbbségivel!!!!! Én adtam, és kaptam már úgy!!

2015. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nos tôbb lehetőséged van. Lehet kapni borítékos képeslapot, ezek általában szebbek és ötletesebbek, mint a nyílt lapok. Mindkettőnél van elsőbbségi feladás, akkor elvileg másnap ott van. Ha simán adod fel, a kézbesítési idő 3-5 nap.
2015. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attol fugg hogy gyorspostavol adod fel vagy simaval
2015. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. júl. 28. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!