Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lenti 3d szerkesztő tutorial...

A lenti 3d szerkesztő tutorial videóban a bal oldali menü nekem nem úgy néz ki. Hogyan lehet meg csinálni olyanra?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=pO58JyGh7SM


00:50-nél át állít valamit ami nekem nincs is ott. Miért nincs ott?


A ctrl+alt+NUMPAD miért nem müködik? (egyik számmal sem müködik)



2015. júl. 29. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a verziót használjátok? Blenderből rengeteg van.

Amúgy lent kattintott rá egy kis "gombra", ami előhozott egy menüt. Az a gomb nincs ott, vagy a menüből hiányzik valami?

2015. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A lenyutható rész nincs ott

Nekem a legalsó lenyitható fül ott a Transzform Orientations és ez alatt kéne lennie még 1 fülnek ahol az a gomb van de nekem nincs ott ilyen fül.

2015. júl. 29. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Az ott az edit mode fül, legalábbis 0:50kor arra állítja át a nemtudom miről mert azt nem bírtam elkapni. Szóval neked nincs olyan, hogy edit mode meg ezek? Mert annak kéne lennie az az egyik legalapabb dolog.
2015. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem is úgy van a jobb oldali menü mint ezzen a képen a karika alatt az utolsó nekem is a transzform a videóban azonban van még 1.

2015. júl. 29. 14:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Na megvan!:D [link] le kell tölteni és belerakni, alapból nincs benne (screencast keys)
2015. júl. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
[link] az előző az eggyel előbbi oldal linkje, de ha esetleg nem találnád meg arról az oldalról itt van:)
2015. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most lehet hogy én vagyok a béna de amikor rá megyek a letöltésre átugrik 1 másik oldalra ami 1 programkódra hasonlít
2015. júl. 29. 14:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Na jó nem értem, de van még egy ötletem, ha ez se működik feladom...User Preferences > Add-Ons > 3D View itt kell bekapcsolni a screencast keys-t aztán ha még mindig nincs ott alul, akkor a 3D nézetben nyomd meg ezt a kombinációt: Shift+Alt+C
2015. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nincs "screencast keys" ott.

De a letöltés nálad müköd?

2015. júl. 29. 15:38
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem...nem tudom mi a baj, bocsi:s
2015. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!