Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdő cnc forgácsolóként hová...

Kezdő cnc forgácsolóként hová jelentkezzek Budapesten ahová fel is vesznek?

Figyelt kérdés

Gépi forgácsoló és cnc forgácsoló szakmám van, 2 éve nem találok benn munkát vidéken . Budapesten hová tudnék jelentkezni? Jelenleg dolgozom,de nem a szakmámban, váltani szeretnék.

Van olyan hely ahol betanítják a kezdőket és kb. adnak 120.000ft nettó körül?



2015. júl. 29. 15:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit kell betanítani? Vágnod kell a rajzot, a gépet, ha egy-egy dolgot nem tudsz, akkor kérdezni, nem rombolni. Ha tök vagy a szakmához, akkor vagy tanuld meg, vagy tényleg keress olyat, amit annyira szeretsz, hogy lehetetlen lenne ilyen siralmas szinten maradni belőle még egy gyorstalpalón is.
2015. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem értesz hozzá látom,nem is a kérdésre válaszoltál...
2015. júl. 30. 11:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja, tényleg...
2015. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#1-azt kell betanitani hogy ahány munkahely annyiféle vezérlésű gépek vannak,sőt egy helyen belűl is több tipusú vezérléseket használnak.sőt a vezérlésekből is 100 féle konfiguráció van.én 20 éve dolgozok heidenhain-en több tipushoz volt már szerencsém, mondhatom profi vagyok benne, de ha holnaptol egy fanuc-on vagy egy hurco-n kéne dolgoznom, csak néznék mint laci a moziban! még engem is be kéne tanitani rá!-pedig nagy szaktekintély vagyok.-kérdezőnek:Bp,-n sok helyre keresnek cnc-st böngészd figyelmesen az internetes álláshirdető portálokat.
2015. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt írja "betanítják a kezdőket". Semmi extra nincs a kezdővel, ha eszénél volt elméleten.
2015. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az elmélet nem számít nekik csak a gyakorlat, de te látom azt se tudod miről van szó.

Igazad van másik válaszoló, köszi szépen!

2015. júl. 30. 20:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Az se számít nekik, hogy nem is kellett szakmunkás vizsgáznom hanem a szakma kiváló tanulója versenyt nyertem meg és megkaptam 5ösre a vizsgát...
2015. júl. 30. 20:18
 8/10 A kérdező kommentje:
Hozzátenném egyiket sem gyorstalpalón végeztem... Egy vezérlést ismerek mivel egyet tanítottak, de többfélébe vannak a hirdetések ahol be kell tanítani, sőt ennyi idő után amit tanultam abban is lehetnek fenn akadások.. Röstelik azt az egy két hónap betanítást.. ez van..
2015. júl. 30. 20:21
 9/10 anonim válasza:
Ha aktuális még, szólj, tudok egy ajánlani egy helyet.
2015. okt. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igazad van #9-es a FÉMALK-ban állandóan van felvétel.
2015. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!