Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen filmet nézzek meg az...

Milyen filmet nézzek meg az interneten?

Figyelt kérdés

Már néztem Az egész dr.house sorozatot a ki vagy doki? nevezetüt is,A dr.csontot a kilencedik évadig.Egyszer volt az életet.CSI-ból minden fajta sorozatokat.Vissza a jövőbe 1 2 3....És még tudnám sorolni egészen estig,mert nem csak sorozatokat nézek.


Érdekelnek a sci-fi filmektől a humorig minden.Kivétel a Harry potter meg társai és szinte láttam csomó filmet 1958-2014-ig.olyan bő 1000-t.Ha valaki tud még mondjon jó filmet kérlek ami rajta van a neten


2015. júl. 29. 16:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz helyre írtam ki ezt a kérdést nem az egyéb kérdésekhez kellet volna tudom mostmár hanem a szórakozáshoz.De azért kérlek válaszoljatok a kérdésemre
2015. júl. 29. 16:30
 2/5 Zola18 válasza:

Sorozatok (magyar címmel, ahol odaraktam egy csillagot azt eredeti nyelven érdemes nézni): Dexter*, két pasi meg egy kicsi, rém rendes család, gyilkos elmék, nevelésből elégséges*, Totál szívás*, agymenők*, Trónok harca*, jóbarátok, walking dead*


Filmek: Gyalog galopp, viharsziget, blöff, a kém, gyűrűk ura, csillagok között, mad max, alien filmek, harcosok klubja, die hard 1-2-3-4, wall street farkasa

2015. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

young doctor's notebook

elég elborult, morbid sorozat, de még nem találkoztam hasonlóval

2015. júl. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.bár ezekközül sokat láttam azért vannak olyanok amiket nem
2015. júl. 30. 11:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Sorozat:

Dexter (IMÁDTAM, minden perce lekötött)

Misfitst (Kívülállók) ezen nagyon sokat nevettem, iszonyú sok káromkodás van benne :)

Pretty Little Liars

Pletykafészek

Fekete lista

Szellemekkel suttogó

2015. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!